Zabiny Brno (Bayanlar) - Slovanka MB Tabor (Bayanlar) Tahminler
Maç tahminleri
02/11/2024
Zabiny Brno (Bayanlar)
Slovanka MB Tabor (Bayanlar)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.11.2024 19:42
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Zabiny Brno (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 4 | 0 | 345:222 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Slovanka MB (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 3 | 309:442 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bahis ipuçları
7 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 'si
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Slovanka MB Tabor (Bayanlar) için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Zabiny Brno (Bayanlar) 'si
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Zabiny Brno (Bayanlar) 'si
7 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 'si
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Zabiny Brno (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Zabiny Brno (Bayanlar) 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Zabiny Brno (Bayanlar) için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Zabiny Brno (Bayanlar) 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Zabiny Brno (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
3 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Slovanka MB Tabor (Bayanlar) 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.11.2024 19:42